Wystawa rejonowa 2014

WYNIKI HODOWCÓW ODDZIAŁU 0165 PSZÓW 
NA WYSTAWIE REJONOWEJ 2014 PSZÓW-GODÓW-GORZYCE



Klasa Olimpijska Standard 1.0
3. Szymiczek Bernard   PL-0165-12- 315      91.37 pkt.
6. Szymiczek Bernard   PL-0165-11- 279      91.25 pkt.
7. Szymiczek Bernard   PL-0165-10-127       91.25 pkt.









Klasa Specjalna Wyczyn (1 rok)

Sport:
2. Wolnik Wilhelm-Tomasz     PL-0165-12- 2242       3985.37   konk-km.

3. Biczysko Tadeusz                    PL-0165-08- 6326         3827.62    konk-km.
Standard:
1. Szymiczek Bernard                 PL-0165-12- 3517         91.75  pkt.










Klasa Specjalna Wyczyn (2 lata)

Sport:
1. Kuhn Czesław                    PL-0165-08- 6704        7703.18  konk-km
3. Szymiczek Bernard         PL-0165-11- 275            5690.77  konk-km







Klasa Sport "A"

Sport:
1. Dawidowicz Stefan       PL-0165-10- 5207          493.48 coof.
2. Kuhn Czesław                 PL-0164-09- 3054         597.82 coof.
Standard:
1. Kuhn Czesław      1.0      PL-0408-08- 4280          92.00 pkt.
1. Kuhn Czesław      0.1      PL-0164-09- 3054           91.75 pkt.








Klasa Sport "B"

Sport:
3. Kuhn Czesław               PL-0165-12- 1793        361.38 coof.
Standard:
3. Kuhn Czesław      1.0   PL-0165-12- 1793        91.50 pkt.





Klasa Sport "C"
Sport:
3. Biczysko Roman                                PL-0120-10- 1340       373.01 coof.
Standard:
1. Konieczny D.-Menżyk K.     0.1     PL-0165-09-1937       91.25 pkt.
2. Szymiczek Bernard                1.0     PL-0165-08- 5525      92.00 pkt.









Klasa Sport "D"
Sport:
1. Szymiczek Bernard                     PL-0165-09- 4556             323.33 coof.
Standard:
1. Szymiczek Bernard     1.0          PL-0165-09- 4556             91.75 pkt.
2. Kula Mirosław               1.0          PL-0165-11- 3211               91.50 pkt.








Klasa Sport "E" (Maraton)
Sport:
2. Nawrat Sebastian                 PL-0165-10- 6191           70.94 coof.
3. Bugla Krystian                       PL-0165-06- 2252          73.85 coof.
Standard:
3. Bugla Marcin         1.0          PL-0165-11- 2768            92.00 pkt.










Klasa Sport "G" (roczne)
Sport:
1. Konieczny D.-Menżyk K.            PL-0165-13- 2723       67.69 coof.
Standard:
2. Manderla Leon-Marcin      1.0    PL-0165-13- 1524    91.75 pkt.







Klasa Sport "H"

Sport:
3. Biczysko Roman                PL-0120-09- 3676        256.96  coof.
Standard:
2. Biczysko Roman     1.0    PL-0120-09- 3676         91.75 pkt.




Klasa Sport "F" (młode)
Sport:
3. Wolnik Wilhelm-Tomasz              PL-0165-14- 3621          11.51 coof.
4. Wolnik Wilhelm-Tomasz              PL-0165-14- 3609         11.97 coof.
6. Konieczny D.-Menżyk K.               PL-098-14- 3204          16.04 coof.
Standard:
5. Nawrat Sebastian                     1.0    PL-0165-14- 1159         91.25 pkt.
6. Fojcik Lucjan                             0.1    PL-0165-14- 187            91.00 pkt.
8. Wolnik Wilhelm-Tomasz     0.1    PL-0165-14- 3609        91.00 pkt.













Klasa Młode Standard
Samce - 1.0
1. Nawrat Sebastian                PL-0165-14- 1156    91.75 pkt.
2. Nawrat Sebastian                PL-0165-14- 1174    91.63 pkt.
6. Konieczny D.-Menżyk K.    PL-030-14- 5379     91.25 pkt.
8. Fojcik Lucjan                       PL-0165-14- 200      91.25 pkt.









Strona zbudowana z Kopage
← Zbuduj swoją teraz