Klasyfikacja Generalna - młode

Klasyfikacja generalna to podsumowanie punktów oraz konkursów zdobytch przez hodowców klasyfikowanych na listach oddziałowych w MISTRZOSTWIE TRADYCYJNYM od roku 2005, czyli roku połączenia się trzech oddziałów: 0165 Pszów, 0133 Lubomia, 0127 Krzyżanowice w jeden istniejący do dziś oddział 0165 Pszów.


Pobierz Klasyfikacja Generalna - gołębie młode - szczegóły

Klasyfikacja Generalna - gołębie młode

Lp Nazwisko Imię Ilość sezonów Suma konkursów Suma punktów
           
1 Dawidowicz Stefan 12 389 108 997
2 Fojcik  Lucjan 12 391 108 771
3 Konieczny Dariusz 12 361 96 318
           
4 Kuhn  Czesław 11 351 94 721
5 Wolnik Wilhelm-Tomasz 12 342 91 901
6 Musioł Piotr-Hubert 11 330 89 693
7 Machnik Alfons 11 316 89 105
8 Klima Józef 12 319 88 812
9 Greń Alojzy 8 301 88 348
10 Żydek Gerard 12 336 87 837
11 Szymiczek Bernard 12 336 87 092
12 Kaszta Jerzy 9 312 85 785
13 Biczysko Tadeusz 12 309 82 171
14 Hytroszek Teofil 12 315 81 881
15 Panic Gerard 12 292 79 447
16 Myśliwiec Jan - Cyranek H. 11 291 77 971
17 Materzok Fran.- Bugla E. 11 284 74 302
18 Pinocy Jan 11 269 74 012
19 Gawenda Alojzy 11 273 72 396
20 Leśnik Jan 11 276 71 912
21 Mencel Antoni 12 271 70 285
22 Bugla Leszek-Dariusz 12 260 69 792
23 Mucha Zenon-Andrzej 11 249 69 307
24 Nawrat  Sebastian 10 233 64 510
25 Kabut Jan 10 242 63 196
26 Stacha Józef 9 241 62 777
27 Bielaczek Stefan 10 227 60 110
28 Sobol Eugeniusz 8 215 56 368
29 Wilkus Eugeniusz 12 223 56 189
30 Musioł Piotr 7 208 55 940
31 Rycman Antoni -Adamczyk T 9 208 55 553
32 Palka Jerzy Chlebik Eryk 6 201 55 417
33 Marek Alojzy - Mika Jan 8 214 54 333
34 Biczysko Roman 6 207 53 987
35 Manderla Marcin 9 191 52 269
36 Groworek Alojzy 8 187 50 265
37 Buchta  Herbert 11 187 48 931
38 Cyranek Hubert 8 186 48 637
39 Billy Paweł  5 169 47 115
40 Konieczny Dar.- Menżyk K. S-2 8 175 46 591
41 Szymiczek Tomasz 10 164 45 677
42 Kretek  Grzegorz 6 166 44 362
43 Jakimowicz Franciszek 9 169 43 919
44 Buchta  Wilhelm 8 175 43 715
45 Opyd Łukasz 10 170 43 593
46 Wlazeł Ireneusz 7 163 43 116
47 Musioł Leon 8 168 42 681
48 Krzyżok Bogdan 5 155 42 233
49 Godoj Karol 8 156 40 952
50 Przybyła Józef 5 152 40 867
51 Jęczmionka Stanisław 8 152 40 504
52 Łyko Bron. - Tomanek Dan. 5 144 39 175
53 Tytko Stanisław 9 159 38 461
54 Głąbica Jan 12 141 37 727
55 Mika Wiktor 12 140 36 302
56 Bugla Krystian 8 131 34 880
57 Zygmund Zygfryd 6 127 34 802
58 Baron Edward 10 130 34 277
59 Janecki  Erwin 5 123 34 133
60 Świerczek Antoni 12 132 32 871
61 Kula Mirosław 12 121 31 374
62 Kufieta Henryk 10 113 31 017
63 Basztoń Ignacy 4 115 30 828
64 Burek Edward 8 119 30 615
65 Kuźnik Łucjan 7 112 29 718
66 Szymiczek Marek 6 104 29 706
67 Świtała Grzegorz 5 117 29 053
68 Sigmund Marian 5 104 28 618
69 Staniczek Ernestyn 5 104 28 323
70 Krzyżok Karina 3 102 27 748
71 Porwoł Zygfryd 7 121 27 212
72 Barcz Paweł-Piotr 5 99 26 961
73 Szymeczek Józef 8 111 26 669
74 Kretek  Czesław 5 93 25 482
75 Skowronek Henryk 2 90 25 325
76 Styrnol Józef 3 85 23 241
77 Zgrzędek Henryk 7 87 22 279
78 Bugla Marcin 8 85 22 274
79 Kuźnik Józef 4 84 22 185
80 Nowak Marcin 4 75 20 197
81 Porwoł Ryszard 5 75 20 039
82 Świtała Paweł 3 74 20 024
83 Proksz Gedeon 4 76 20 004
84 Glenc  Rudolf 2 72 19 469
85 Białdyga Henryk 5 71 18 669
86 Paskuda Józef 4 71 18 505
87 Bożek Zdzisław 10 71 18 410
88 Pyszny Józef 3 70 18 387
89 Chlebik Eryk 3 66 17 539
90 Więcek  Eryk 3 56 15 606
91 Paczuła Krzysztof 4 57 15 487
92 Warzeszka Marian  5 59 15 382
93 Wróblewski Marek 4 58 15 359
94 Drobny Jerzy i Syn 4 54 15 300
95 Krzyżok Jan 2 56 15 038
96 Bizoń Andrzej 3 49 13 806
97 Błędowski Józef 3 47 13 362
98 Grudzień Franciszek  4 48 12 483
99 Krzyżok Paweł 5 43 12 249
100 Bugla Eugeniusz 3 44 11 798
101 Grobelny Antoni 2 44 11 054
102 Knopek Krzysztof 2 37 11 019
103 Ochojski Patryk 5 41 10 583
104 Zrostek  Walter 1 34 9 968
105 Cimała Krystian  - Andrzej 2 38 9 719
106 Studniczek Alfons 2 34 9 356
107 Warzeszka Paweł 3 35 9 291
108 Opyd Jerzy 2 35 9 147
109 Lasak Andrzej 1 31 9 086
110 Hałacz Paweł 3 33 8 773
111 Kurzidem Marian-Agnes 2 32 8 425
112 Warzeszka Alojzy-Piotr 3 31 8 127
113 Musioł Tadeusz 1 28 8 036
114 Kołek  Adam 5 30 7 960
115 Kretek Stanisław 1 24 6 786
116 Pilar R. Strączek P. 2 25 6 611
117 Fojcik  Lucjan S-2 1 24 6 578
118 Uliarczyk Zenon  2 26 6 300
119 Szoen Franciszek 3 20 6 137
120 Reś Roman 3 20 5 769
121 Jęczmionka Józef 2 20 5 239
122 Jędrzejczyk Franciszek 3 18 5 234
123 Kościelniak Rudolf 2 17 4 740
124 Myśliwiec  Marek 1 19 4 546
125 Gorecki Stanisław 2 15 4 517
126 Szulik Adrian 3 19 4 443
127 Tlon Lucjan 2 16 4 275
128 Pawełek Jarosław 1 17 4 029
129 Nabrdalik Piotr 1 13 3 527
130 Reguła Leszek  3 13 3 469
131 Matuszek Roman 1 10 3 386
132 Czerny Roman 1 12 3 005
133 Staniczek Joachim 1 12 2 987
134 Cuber  Jerzy 1 13 2 918
135 Janik Konrad 1 10 2 756
136 Hausman Alojzy 1 11 2 713
137 Konieczny Dar.  Menżyk K. S-2 1 10 2 661
138 Rybacki Stanisław 1 9 2 228
139 Czajka Stefan 2 9 2 172
140 Moskwa Augustyn 2 5 1 277
141 Ryszka Gerard 2 3 1 026
142 Szymiczek Zygmunt 1 4 1 021
143 Meisel Milan 2 3 819
144 Liska Valter 1 3 817
145 Liszka Werner 1 2 620
146 Mikła Włodzimierz 1 1 356
147 Grzesiak Piotr 1 1 231
 148 Siodmok Eugeniusz 4 0 0,00


 

Strona zbudowana z Kopage
← Zbuduj swoją teraz