2005

WYNIKI SEZONU LOTOWEGO 2005

GOŁĘBIE DOROSŁE

MISTRZOSTWO TRADYCYJNE

Lp Nazwisko Imię Konk Punkty
         
1 Greń Alojzy 109 50 179,42
2 Kurzidem Marian-Agnes 104 47 259,81
3 Szymiczek Bernard 101 47 214,14
         
4 Kuhn  Czesław 98 46 285,85
5 Konieczny Dar.-Mar. 90 44 911,20
6 Barcz Paweł-Piotr 96 44 148,11
7 Przybyła Józef 92 43 436,20
8 Janecki  Erwin 89 43 218,65
9 Nawrat  Sebastian 94 43 131,42
10 Menżyk Konrad 92 42 878,71
11 Wolnik Wilhelm 87 42 701,54
12 Myśliwiec  Jan 90 41 860,19
13 Materzok Franciszek-Bogdan 84 41 196,55
14 Musioł Hubert 90 41 128,25
15 Kuźnik Józef 93 41 035,79
16 Bizoń Józef - Andrzej 85 38 297,39
17 Cyranek Hubert 82 37 658,45
18 Wlazeł Ireneusz 75 36 244,67
19 Skowronek Henryk 79 36 009,54
20 Stacha Józef 81 35 452,42
21 Bożek Zdzisław 77 35 328,27
22 Machnik Alfons-Ewa 74 35 247,01
23 Musioł Tadeusz 77 34 074,68
24 Musioł Piotr 78 34 029,18
25 Billy Paweł  67 33 870,64
26 Basztoń Ignacy 73 33 510,63
27 Żydek Gerard 69 32 794,59
28 Fojcik  Lucjan 75 32 789,49
29 Bugla Leszek-Dariusz 73 32 406,66
30 Dawidowicz Stefan 71 31 291,48
31 Biczysko Tadeusz 73 31 170,56
32 Buchta  Herbert 70 30 465,60
33 Tomanek Daniel 64 30 435,41
34 Białdyga Henryk 71 30 327,10
35 Proksz Gedeon 69 30 314,39
36 Chlebik  Eryk 66 30 043,93
37 Warzeszka Marian  60 29 871,54
38 Hytroszek Teofil 61 29 300,67
39 Bielaczek Stefan 58 27 652,98
40 Bugla Krystian 62 27 573,30
41 Buchta Wilh. - Świtała G. 57 27 445,77
42 Szymeczek Józef 59 27 009,75
43 Kołek  Augustyn 60 26 681,04
44 Zrostek  Walter 64 26 650,10
45 Klima Józef 60 26 068,71
46 Kretek Stanisław 53 25 628,23
47 Glenc  Rudolf 54 24 823,35
48 Warzeszka Paweł 49 23 920,80
49 Kaszta Jerzy 60 23 525,14
50 Musioł Leon 56 23 152,64
51 Szulik Adrian 51 23 090,35
52 Marek Alojzy - Mika Jan 54 22 960,88
53 Mucha Zenon  53 22 740,13
54 Studniczek Alfons 45 22 403,12
55 Świerczek Antoni 47 22 373,97
56 Pinocy Jan 51 21 815,43
57 Rajman Mirosław 44 21 000,48
58 Warzeszka Alojzy-Piotr 45 20 998,41
59 Kufieta Henryk 48 20 778,96
60 Kretek  Grzegorz 46 20 056,57
61 Jureczko Franciszek 47 19 512,49
62 Wilkus Eugeniusz 47 19 468,75
63 Mika Wiktor 42 19 073,45
64 Porwoł Ryszard 39 18 353,15
65 Palka Jerzy 42 18 129,53
66 Głąbica Jan 36 18 122,89
67 Myśliwiec  Marek 35 17 446,99
68 Mencel Antoni 37 17 194,53
69 Drobny Jerzy i Syn 42 17 171,05
70 Groworek Alojzy 43 17 004,42
71 Błędowski Józef 40 16 969,62
72 Matuszek Eugeniusz 38 16 459,55
73 Staniczek Ernest 38 16 254,71
74 Reś Roman 32 16 163,82
75 Szymiczek Tomasz 44 16 101,82
76 Godoj Karol 38 15 079,04
77 Lasak Andrzej 30 14 929,52
78 Cimała Krystian  - Andrzej 37 14 908,19
79 Bugla Eugeniusz 31 14 599,91
80 Paskuda Józef 28 13 527,98
81 Więcek  Eryk 33 13 444,85
82 Reguła Leszek  24 12 518,99
83 Krzyżok Paweł 24 12 351,87
84 Sobol Eugeniusz 33 11 172,14
85 Hausman Alojzy 33 11 166,02
86 Uliarczyk Zenon  31 10 899,24
87 Wróblewski Marek 25 10 466,96
88 Hałacz Paweł 23 9 012,53
89 Buchcik Ginter 18 8 624,23
90 Zgrzędek Henryk 21 8 169,91
91 Kustoś Andrzej 21 7 439,33
92 Jęczmionka Stanisław 15 6 613,61
93 Grzesiak Jacek 19 6 411,00
94 Moskwa Augustyn 18 6 063,67
95 Czajka Stefan 13 4 873,70
96 Stroka Jan 13 4 700,18
97 Łyko Bronisław 13 4 366,23
98 Kabut Jan 12 4 234,10
99 Kalisz Serafin 10 3 472,24
100 Górecki Stanisław 10 3 366,52
101 Mikła Włodzimierz 11 3 164,85
102 Staniczek Rainhold 10 2 986,75
103 Myśliwiec  Antoni 7 2 753,57
104 Białas Antoni 6 2 407,26
105 Manderla Leon 8 2 304,56
106 Opyd Jerzy 7 1 955,83
107 Rybacki Stanisław 5 1 918,71
108 Kościelniak Rudolf 6 1 799,18
109 Grzesiak Piotr 6 1 647,64
110 Nowak Marcin 5 1 536,29
111 Kufieta Hubert 5 1 405,33
112 Bugla Marcin 4 1 286,18
113 Ochojski Patryk 2 466,40


NAJLEPSZE LOTNIKI

Lp Nazwisko Imię Nr gołębia Pł. Konk Punkty
             
1 Greń Alojzy PL-0165-01- xxxx 0 10 5 334,04
2 Musioł Hubert PL-0133-03- xxxx 1 10 5 002,11
3 Myśliwiec Jan PL-0165-03- xxxx 1 10 4 832,18
             
4 Bożek Zdzisław PL-0165-02- xxxx 1 10 4 713,38
5 Billy Paweł  PL-0127-99- xxxx 1 10 4 695,70
6 Barcz Paweł-Piotr PL-0127-99- xxxx 1 10 4 526,27
7 Chlebik Eryk PL-0165-02- xxxx 1 10 4 422,09
8 Musioł Hubert PL-0133-03- xxxx 1 10 4 370,32
9 Skowronek Henryk PL-0165-03- xxxx 0 10 4 132,09
10 Białdyga Henryk PL-0127-02- xxxx 1 9 4 509,64



---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
GOŁĘBIE MŁODE

MISTRZOSTWO TRADYCYJNE

Lp Nazwisko Imię Konk Punkty
         
1 Billy Paweł  44 12 877,78
2 Mucha Zenon 42 12 373,66
3 Musioł Piotr 39 11 362,12
         
4 Barcz Paweł-Piotr 40 11 114,58
5 Menżyk Konrad 38 11 031,67
6 Klima Józef 37 10 915,82
7 Stacha Józef 38 10 344,74
8 Musioł Leon 35 10 319,34
9 Przybyła Józef 35 9 874,27
10 Materzok Fran.- Bogdan 35 9 680,99
11 Wolnik Wilhelm 36 9 643,10
12 Musioł Hubert 36 9 611,08
13 Lasak Andrzej 31 9 085,95
14 Panic Gerard 29 8 675,25
15 Kuhn  Czesław 28 8 644,39
16 Machnik Alfons-Ewa 26 8 469,98
17 Marek Alojzy - Mika Jan 30 8 370,56
18 Styrnol Józef 29 8 365,81
19 Musioł Tadeusz 28 8 035,92
20 Kretek  Grzegorz 26 7 903,87
21 Janecki  Erwin 27 7 807,72
22 Fojcik  Lucjan 29 7 775,44
23 Kuźnik Józef 28 7 704,19
24 Mika Wiktor 28 7 696,44
25 Drobny Jerzy i Syn 25 7 637,65
26 Palka Jerzy 26 7 576,81
27 Białdyga Henryk 26 7 243,19
28 Żydek Gerard 28 7 239,47
29 Szymiczek Bernard 28 7 156,45
30 Skowronek Henryk 26 7 089,97
31 Studniczek Alfons 24 7 075,86
32 Leśnik Jan 23 6 944,38
33 Myśliwiec Jan 24 6 874,82
34 Kretek Stanisław 24 6 786,40
35 Wróblewski Marek 23 6 771,72
36 Zgrzędek Henryk 24 6 572,70
37 Kaszta Jerzy 23 6 263,08
38 Hytroszek Teofil 22 6 119,30
39 Staniczek Ernest 19 6 113,08
40 Buchta  Herbert 22 6 092,59
41 Wlazeł Ireneusz 20 6 033,76
42 Biczysko Tadeusz 20 5 965,87
43 Szymeczek Józef 23 5 926,01
44 Cimała Krystian  - Andrzej 23 5 890,23
45 Błędowski Józef 19 5 824,61
46 Bizoń Andrzej 21 5 804,37
47 Szymiczek Tomasz 18 5 774,74
48 Warzeszka Marian  22 5 645,10
49 Glenc  Rudolf 21 5 546,44
50 Bugla Leszek-Dariusz 20 5 535,84
51 Pinocy Jan 19 5 354,21
52 Krzyżok Paweł 19 5 316,82
53 Konieczny Dar.- Mar 17 5 102,04
54 Mencel Antoni 17 4 744,68
55 Sigmund Marian 17 4 676,18
56 Głąbica Jan 17 4 477,73
57 Cyranek Hubert 18 4 465,50
58 Bielaczek Stefan 17 4 409,85
59 Warzeszka Paweł 15 4 359,17
60 Dawidowicz Stefan 15 4 233,36
61 Nowak Marcin 16 4 212,36
62 Hałacz Paweł 16 4 212,32
63 Proksz Gedeon 17 4 012,76
64 Bugla Eugeniusz 15 3 979,71
65 Wilkus Eugeniusz 14 3 664,19
66 Nabrdalik Piotr 13 3 526,78
67 Buchta  Wilhelm 12 3 508,18
68 Porwoł Ryszard 12 3 412,81
69 Godoj Karol 10 3 224,37
70 Świerczek Antoni 10 3 168,29
71 Warzeszka Alojzy-Piotr 13 3 159,52
72 Cuber  Jerzy 13 2 918,06
73 Basztoń Ignacy 10 2 883,85
74 Bugla Krystian 9 2 814,24
75 Kufieta Henryk 11 2 808,13
76 Janik Konrad 10 2 755,53
77 Hausman Alojzy 11 2 712,81
78 Bugla Marcin 9 2 619,61
79 Sobol Eugeniusz 10 2 609,13
80 Szoen Franciszek 8 2 496,62
81 Bożek Zdzisław 9 2 389,79
82 Rybacki Stanisław 9 2 228,19
83 Kołek  Adam 7 2 121,38
84 Ochojski Patryk 8 2 051,31
85 Czajka Stefan 8 1 972,57
86 Szulik Adrian 8 1 916,12
87 Chlebik Eryk 8 1 757,90
88 Kula Mirosław 7 1 737,49
89 Reś Roman 2 772,10
90 Jęczmionka Józef 2 589,46
91 Mikła Włodzimierz 1 355,55
92 Grzesiak Piotr 1 230,63

 
NAJLEPSZE LOTNIKI

Lp Nazwisko Imię Nr gołębia Konk Punkty
           
1 Fojcik Lucjan PL-0133-05- xxxx 5 1 597,97
2 Billy Paweł PL-0127-05- xxxx 5 1 575,94
3 Musioł Piotr DV-02517- xxxx 5 1 552,63
           
4 Billy Paweł PL-0127-05- xxxx 5 1 515,35
5 Musioł Piotr PL-0133-05- xxxx 5 1 506,97
6 Leśnik Jan PL-0165-05- xxxx 5 1 501,65
7 Barcz Paweł - Piotr PL-0127-05- xxxx 5 1 491,05
8 Styrnol Józef PL-0165-05- xxxx 5 1 489,07
9 Billy Paweł PL-0127-05- xxxx 5 1 479,30
10 Kuhn Czesław PL-0164-05- xxxx 5 1 471,75
Strona zbudowana z Kopage
← Zbuduj swoją teraz